moVear

Estetyczne, przyjemne w dotyku i przede wszystkim skuteczne etui na telefon moVear prosto od producenta. Wykonane z wysokiej jakości skóry, etui na różne rodzaje telefonów, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroka oferta 2w1 obejmuje pokrowce na telefony ze szkłami ochronnymi w zestawie.

Jako użytkownicy zaawansowanych technologicznie smartfonów bardzo dobrze wiemy, jak ważne jest ich zabezpieczenie oraz przedłużenie ich żywotności. Dlatego każde oferowane przez nas etui na telefon to gwarancja indywidualnego podejścia, staranności i przede wszystkim pasji. Jako producent, udostępniamy wyłącznie zaprojektowane przez nas produkty.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo etui zarówno do wielu modeli smartfonów, a także pokrowce różnego typu. Nie brakuje u nas pokrowców w stylu kabury, jak również pokrowców tradycyjnych, które nakładane są na tylną część telefonu. Mamy etui ze skóry gładkiej, nappa, litchi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dostępne są nawet etui z silikonu.

Dostępne są pokrowce w wersji tradycyjnej jak i pokrowce w stylu vintage, w różnych kolorach, proste oraz z pięknymi tłoczeniami - wszystko w zależności od potrzeb. Dopracowane w każdym szczególe, będą stanowić nie tylko ochronę, ale i dekorację. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.

Widoki